STORE MANAGEMENT PROGRAMME

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Peek & Cloppenburg active.

Vezi toate job-urile STORE MANAGEMENT PROGRAMME active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Management Trainee active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Peek & Cloppenburg
Domeniu:
  • Management Trainee
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Constanta
  • Timisoara
  • Actualizat la: 09.04.2018

    At Peek & Cloppenburg we combine a great many things you might not necessarily expect: we’re not only fashion retailers, but also manage everything ourselves, from the design and production of our own brands to product presentation.

    Cerinte

    Experienţă într-o funcţie de conducere, de preferinţă în sectorul textil, FMCG, sau prestări de servicii
    Entuziasm pentru domeniul fashion & lifestyle
    Orientare puternică spre clienţi şi spre customer service
    Un grad ridicat de disponibilitate şi spirit de iniţiativă, mentalitate „hands-on“ şi implicare directă
    Cunoștinţe foarte bune de limba engleză şi de limba germană
    Se aşteaptă flexibilitate în vederea desfășurării activităţii în mai multe locaţii din România

    Responsabilitati

    Un program de instruire – unic în felul lui – care vă va pregăti în mod specific pentru funcţia de Store Manager, pe care o veţi ocupa într-unul dintre magazinele noastre P&C din România
    Faza 1: Muncă intensivă de familiarizare cu atribuţiile de serviciu la două magazine din Romania, precum şi la sediul nostru central de la Viena
    Faza 2: Funcţie de conducere ca şef de departament vânzări cu sarcinile principale: gestionarea şi dezvoltarea personalului, gestionarea şi controlul productivităţii pe vânzare, control asupra sortimentului de produse, precum şi Visual Merchandising.
    Suplimentar: Diverse seminarii, îndrumare individuală şi suport din partea echipei noastre de vânzări şi de HR.
    După absolvirea cu succes a programului, veţi dobandi în compania noastră funcţia de Store Manager

    Alte informatii

    CE OFERIM NOI

    Perfecţionare continuă pe plan personal şi profesional
    Planificarea individuală a carierei
    Posibilităţi variate de dezvoltare
    Mediu de lucru dinamic, sub egida muncii în echipă şi a asumării individuale de responsabilităţi
    Siguranţă oferită de o companie de familie cu tradiţie
    Reduceri atractive pentru angajaţii din magazinele P&C