Agent vanzari aparatura medicala - part time

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile BeautyTech active.

Vezi toate job-urile Agent vanzari aparatura medicala - part time active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: BeautyTech
Domeniu:
  • Marketing
  • Vanzari
  • Tip job: part-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.09.2018

    Suntem o firma specializata in furnizarea de aparatura si produse profesionale pentru clinici si saloane si oferim cele mai bune solutii pentru compania dvs. indiferent de marimea acesteia.

    BeautyTech inseamna tehnologii revolutionare, unice in Romania, cercetare continua, dezvoltare, profesionalism si garantia unui parteneriat de succes, imediat si pe termen lung.

    Cerinte

    -minim studii medii (studiile superioare constituie un avantaj);
    -permis de conducere cat. B;
    -dispus la deplasari in tara (ocazional);
    -abilitati de comunicare;
    -experienta in vanzari minim 2 ani;
    -tehnici de vanzare si negociere;
    -perseverenta;
    -insusirea de cunostinte privind aparatura medicala comercializata.

    Responsabilitati

    - promovarea aparaturii medicale comercializate;
    - identificarea potentialilor clienti;
    - reprezentarea firmei in relatia cu clientii;
    - promovarea imaginii firmei BeautyTech pe piata;
    - intocmirea de oferte;
    - prezentarea periodica a raportului de vanzari catre mangerul firmei;
    - respectarea altor sarcini solicitate din partea conducerii.

    Alte informatii

    Beneficii: Salariu atractiv + comision din vanzari.

    Mai multe detalii vor fi oferite in cadrul unui interviu.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Chitila,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (450)