Agent Van Sales Inghetata – Iasi

Angajator: Professional
Domeniu:
  • Altele
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 20.05.2018

    PROFESSIONAL, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, leasing de personal, assessment & development centers, evaluare de personal, audit organizational si training.

    Cerinte

    Candidatul ideal
    - Comunicativ, perseverent, bun negociator;
    - Minim 1 an experienta in vanzari, pe o pozitie similara;
    - Constituie avantaj experienta in folosirea palm-ului in vederea intocmirii si eliberarii facturilor;
    - Permis de conducere categoria B.

    Responsabilitati

    Descrierea jobului
    - Prospectează piaţa în vederea cunoaşterii zonei de activitate - a clientilor activi si a potentialilor clienti;
    - Dezvolta zona alocata prin mentinerea clientilor actuali si identificarea de noi clienti;
    - Preia comenzile magazinelor şi prin relaţia directă cu acestia, asigură vanzarea prin emiterea de facturi, a tuturor sortimentelor de inghetata din portofoliu, pe ruta de distributie ce ii este atribuita;
    - Promovează prdusele noi din portofoliu, oferindu-le spre vanzare, conform programului/rutei transmis/e de catre superiorul ierarhic;
    - Urmăreşte realizarea obiectivelor de vanzare pe fiecare magazin/client.