Broker Real Estate

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ANG Holding active.

Vezi toate job-urile Broker Real Estate active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Imobiliare - Real Estate active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: ANG Holding
Domeniu:
  • Imobiliare - Real Estate
  • Vanzari
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 30.04.2019
    Scurta descriere a companiei

    Te asteptam in echipa noastra!

    Cerinte

    Asteptam aplicatia ta daca:

    esti orientat/a catre vanzari,
    ai bune abilitati de comunicare
    iti doresti sa te afirmi intr-o echipa plina de energie.
    Experienta in domeniu nu este un criteriu de selectie, motivatia da!

    Responsabilitati

    Responsabilitati:
    -Identificarea celor mai noi proprietati de pe piata
    -Contactarea proprietarilor in vederea colaborarii
    -Stabilirea intalnirilor
    -Incheierea contractelor

    Ce oferim?

    -Comision progresiv in functie de performanta
    -Cursuri de specializare pe vanzari si tehnici de negociere
    -Workshop-uri saptamanale
    -Oportunitatea de castiguri peste media din piata
    -Sansa de afirmare

    Esti la un click distanta de cariera ta in vanzari!

    Alte informatii

    Descrierea companiei
    Compania sustine cooperarea, lucrul in echipa si ofera tinerilor talentati oportunitatea de a invata si sansa de a impartasi experienta proprie.

    ANG Rea Estate Group construieste echipe dinamice in cadrul carora promoveaza responsabilitatea si depasirea obstacolelor pentru atingerea performantelor.

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (92)