Farmacist Veterinar (medic/tehnician veterinar)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile FarmaVet active.

Vezi toate job-urile Farmacist Veterinar (medic/tehnician veterinar) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: FarmaVet
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 16.04.2018
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Cautam o persoana care:

    Are studii finalizate cu specific veterinar (liceu, postliceala, facultate);
    Are abilitati de comunicare si negociere;
    Este perseverenta, orientata spre solutii si rezultate;
    Are cunostinte operare PC (Word, Excel, Outlook).

    Responsabilitati

    Farmacistul veterinar va fi responsabil pentru:

    Vanzarea produselor farmaceutice/ accesorii / hrana;
    Eliberarea produselor farmaceutice, conform legislatiei in vigoare;
    Implicarea directa in aprovizionarea si gestionarea produselor din stocul farmaciei;
    Promovarea portofoliului de produse clientilor din zona alocata;
    Stabilirea si mentinerea unei bune relatii cu toti clientii din zona alocata.

    Alte informatii

    Noi oferim:

    Un mediu placut si dinamic intr-o companie in continua expansiune;
    Dezvoltare profesionala si instruire constanta;