INGINER PROIECTANT ELECTRO-ENERGETICIAN (circuite secundare)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Wise Human Systems active.

Vezi toate job-urile INGINER PROIECTANT ELECTRO-ENERGETICIAN (circuite secundare) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: Wise Human Systems
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 18.04.2018
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    - Experienta de 3-5 ani in domeniul proiectarii de circuite secundare
    - Absolvent al Facultatii de Energetica, preferabil sectia Electroenergetica sau Facultatea de Electrotehnica, cursuri de zi, eventual masterat in domeniu
    - Cunostinte de baza in domeniul electric / energetic
    - Cunostinte ACAD 2D – cel putin nivel mediu
    - Cunostinte de Microsoft Office (Word, Excel), Adobe Acrobat, internet – cel putin nivel mediu
    - Limba engleza: cel putin nivel mediu
    - Limba franceza: cel putin nivel mediu – constituie avantaj

    Responsabilitati

    - proiectare de circuite secundare

    Alte informatii

    Beneficii oferite:
    - salariu atractiv + tichete de masa
    - participare la traininguri
    - integrarea intr-o echipa de profesionisti dispusi sa instruiasca tineri dornici sa invete si sa se dezvolte in domeniu

    Contractul de munca se va incheia pe durata nedeterminata.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (142)