Sef echipa productie

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Frigoglass active.

Vezi toate job-urile Sef echipa productie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: Frigoglass
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 21.06.2018
    Remote work: On-site

    Scopul postului:

    Dezvoltă şi menţine procesele de producţie în conformitate cu politica şi obiectivele companiei pentru a asigura livrarea la timp a produselor finite catre client, conform cerinţelor de calitate şi a specificaţiillor tehnice.

    Descrierea postului:

    • Monitorizează şi urmăreşte implementarea adecvată a sistemelor şi procedurilor de calitate şi dezvoltă acţiuni proactive pentru a asigura standardele de calitate a produselor;
    • Administrează eficient resursele disponibile (oameni, materii prime şi echipament) pentru a atinge ţintele stabilite pentru indicatorii de producţie si calitate;
    • Implementeza proiectele tehnice ale produselor noi cat si pentru dezvoltarea celor existente;
    • Menţine rapoarte actualizate cu privire la utilizarea materiilor prime, uneltelor şi echipamentelor, pentru a asigura corectitudinea datelor de productie;
    • Evaluează, recomandă şi propune soluţii în ceea ce priveste personalul din subordine şi atribuire sarcini de lucru pentru a asigura eficienţa departamentului;
    • Propune si implementeaza solutii si proiecte pentru imbunatatirea conditiilor de munca, productivitatii,  calitatii si conceptelor de LEAN si 6S
    • Se asigură că sunt respectate regulile de sănătate şi securitate in munca stabilite de catre departamentul Health&Safety;

    Candidatul ideal indeplineste urmatoarele cerinte:

    • Studii superioare tehnice in domeniul mecanic;
    • Minimum 2 ani experienta intr-o pozitie similara;
    • Experienta in coordonarea si organizarea unei echipe (20-50 subordonati);
    • Bune cunostine de limba engleza;
    • Bune capacitati de comunicare si organizare.

    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (28)