Reprezentant vanzari

Angajator: ROMFRACHT SRL
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 21.02.2018

    Cu o experienta de 22 de ani, Romfracht ofera servicii de transport rutier si servicii de logistica in conditii de maxima siguranta si promptitudine, si de asemenea produse de calitate superioara: fibre pentru armarea betonului.
    Daca sunteti experimentat cu modul de lucru intr-o companie, sunteti un proaspat absolvent care este dornic sa invete ce se ascunde in spatele industriei transporturilor sau pur si simplu sunteti in cautare de noi oportunitati, va invitam sa aplicati la unul din posturile oferite de compania noastra.

    Cerinte

    Cautam persoana care sa aiba abilitati pentru vanzari:
    • Abilitati de negociere;
    • Cunostinte relatii comerciale internationale, derulare contracte, doc bancare, etc;
    • Capacitatea de a manageria corespunzator un portofoliu de clienti, orientare catre client si catre rezultate;
    • Abilitatea de a lucra intr-un mediu dinamic;
    • Rezistenta la stres;
    • Permis de conducere;
    • Cunostinte avansate de limba engleza ( sau franceza, germana, etc )

    Responsabilitati

    Activitati specifice de vanzare de produs.

    Alte informatii

    Oferim:
    • Salariu atractiv proportional cu realizarile;

    • Tichete masa;
    • Telefon serviciu;
    • Asigurare medicala;

    • Transport gratuit de la Metrou Republica;