Junior recruiter

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Junior recruiter active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 15.03.2018
    Remote work: On-site
    Cerinte

    - Absolvent facultate de psihologie sau masterat resurse umane
    - Minim 6 luni experienta pe o pozitie similara
    - Foarte bune abilitati de comunicare si relationare
    - Atentie la detalii, analiza si sinteza, orientare catre rezultate
    - Dorinta de a invata si a se dezvolta
    - Pachetul Microsoft Office

    Responsabilitati

    - Gestionarea procesele de recrutare si selectie alocate
    - Selectie CV-uri, interviuri telefonice, programare candidati
    - Sustinere interviuri si acordare feedback
    - Identificare noi canale de recrutare
    - Interactiune constanta cu departamentele pentru care recruteaza

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (15)