Specialist Vanzari Autoutilitare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Valoris Center active.

Vezi toate job-urile Specialist Vanzari Autoutilitare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 11.03.2018

    La Valoris Center apreciem performanța, proactivitatea, abilitățile de leadership, dorinta de progres si mai presus de toate pretuim oamenii.

    Angajatii nostri reprezintă cel mai bun atu al companiei.

    Cerinte

    Studii superioare finalizate;
    Experienta in vanzari B2B de minim 2 ani;
    Experienta in vanzari auto de minim 2 ani;
    Abilitati de vanzare;
    Abilitati de prezentare si tinuta business;
    Abilitati de comunicare scrisa si verbala;
    Abilitati de consiliere si negociere;
    Persoana dinamica, proactiva;
    Cunostinte temeinice de operare pe computer (minim Office);
    Permis categoria B; experienta de minim 2 ani

    Responsabilitati

    Prospecteaza/contacteaza clienti potentiali;
    Customizare produse/servicii noi;
    Tine legatura cu Importatorul marcii;
    Tine legatura cu furnizorii;
    Prezinta toate serviciile/produsele in scopul de a convige clientii sa achizitioneze modelele promovate. Activitatea si-o desfasoara atat in showroom cat si pe teren, cautand si vizitand clienti potentiali si dezvoltandu-si continuu portofoliul de clienti;
    Urmarire si participare la licitatii.

    Salariu fix + comision de vanzare lunar+bonus trimestrial+bonus anual
    Alte compenasatii si beneficii: bonuri de masa, un pachet de servicii medicale, prima Craciun si Pasti

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (77)