Specialist Contractare

Angajator: Human Touch Consulting Group
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Turism
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 08.02.2018

    Human Touch Consulting Group (HTCG) reprezinta departamentul de resurse umane al platformei de business 145.Inc, grup de antreprenori reprezentand industrii diferite, insa ghidati de o viziune comuna, un scop comun si care impreuna s-au angajat sa scrie aceeasi poveste de succes. In doar cateva cuvinte, platforma 145.Inc reprezinta un loc in care oamenii si ideile cresc accelerat prin folosirea optima a competentelor, dezvoltarea continua si expunerea la proiecte diverse care sa valorifice cel mai bine potentialul si punctele forte ale fiecarui partener sau membru al echipei.

    HTCG reprezinta o solutie pentru orice partener care isi doreste sprijin in ceea ce priveste capitalul uman al organizatiei sale. Prin intermediul echipei sau al partenerilor putem acoperi variate solicitari in domeniul resurselor umane, echipa de recrutare a HTCG fiind formata din specialisti in domeniul resurselor umane, care de-a lungul timpului au recrutat personal pentru clienti din cele mai diverse domenii.

    Cerinte

    - Experienta pe un post asemenator de minimum 2 ani;
    - Excelente abilitati de comunicare, negociere si de gestionare a relatiei cu furnizorul;
    - Persoana proactiva si orientata spre rezultate;
    - Abilitati de organizare si planificare;
    - Siguranta de sine si tenacitate;
    - Persoana ambitioasa si motivata de rezultate;
    - Cunostinte operare PC si internet si a suitei Microsoft Office (Word, Excel, Outlook).

    Responsabilitati

    Agentie tur-operatoare aflata in proces de dezvoltare adresandu-se atat segmentului de turisti individuali cat si corporate. In cadrul procesului activ de recrutare exista un post disponibil de Specialist Contractare.