Reprezentant vanzari

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Elicom active.

Vezi toate job-urile Reprezentant vanzari active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Elicom
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 08.03.2018

    Servicii Call Center inbound/outbound pentru mari companii multinationale si romanesti, din sectoare de activitate diverse, incepand cu servicii pentru companii din IT&C si pana la cele din FMCG.

    Cerinte

    Daca doresti sa te dezvolti pe plan profesional si iti place sa lucrezi intr-un mediu dinamic si motivant unde sa iti pui in evidenta abilitățile, echipa noastra vrea sa te cunoasca!

    Candidatul ideal:
    • Studii medii absolvite;
    • Abilitati excelente de comunicare;
    • Seriozitate si perseverenta in atingerea obiectictivelor propuse;
    • Atitudine proactiva, orientare catre client si rezolvarea solicitarilor acestora;
    • Spirit de echipa.

    Responsabilitati

    Prezintă şi promovează produsele şi serviciile furnizate de companie clienţilor din portofoliu;
    Crează şi menţine o imagine favorabilă a companiei în faţa clienţilor;
    Este responsabil cu realizeazarea planului de vânzări;
    Identifică nevoia potenţialilor clienţi, subliniaza beneficiile produselor şi serviciilor, promovează serviciile companiei, utilizând toate informaţiile şi resursele disponibile.

    Alte informatii

    Apreciem implicarea și o rasplatim!

    • Pachet salarial atractiv alcatuit dintr-o parte fixa+bonusuri;
    • Tichete de masa;
    • Decont transport;
    • Mediul de lucru placut intr-o echipa tanara si dinamica.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (77)