Tehnician service - Oradea

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile AgroConcept active.

Vezi toate job-urile Tehnician service - Oradea active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Agricultura active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: AgroConcept
Domeniu:
  • Agricultura
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Oradea
  • Actualizat la: 17.09.2018

    AgroConcept este unicul importator si distribuitor autorizat pe piata din Romania al New Holland Agriculture si unic distribuitor pentru brandurile Kverneland si Casella.

    Cerinte

    Ne-ar placea sa te cunoastem daca ai:
    • minimum studii medii tehnice de specialitate(electromecanica, mecanica agricola etc.) sau studii superioare tehnice,
    • cunostinte tehnice cu privier la masinile si utilajele agricole,
    • cunostinte bune de mecanica, hidraulica, pneumatica si electronica,
    • capacitate de a evalua si a lua decizii tehnice,
    • cunostinte peste medie de operare PC,
    • cunosterea unei limbi straine, preferabil engleza,
    • experienta in domeniu agricol sau domenii conexe poate constitui un avantaj,
    • permis de conducere categoria B.

    Responsabilitati

    Atribuții principale:
    • asigură asistență tehnică pe durata execuției lucrărilor de reparații și punere în funcțiune a echipamentelor și instruiește operatorul desemnat de client cu privire la utilizarea utilajului,
    • efectuează, în locaţia clientului, activităţi de revizie, întreţinere şi reparare a utilajelor şi echipamentelor agricole,
    • asigură intervenția tehnică în timpul optim asupra echipamentelor în scopul remedierii acestora,
    • localizează și diagnostichează corect defectul utilajului; stabilește necesarul de piese de schimb pentru finalizarea operatiunii.

    Alte informatii

    Beneficii:
    • posibilitate de dezvoltare profesionala,
    • lucru intr-o echipa tânară, energica si focusata pe atingerea obiectivelor,
    • oportunitati de training atat in tara, cat si in strainatate,
    • telefon, laptop, masina de serviciu,
    • bonuri de masa,
    • asigurare de sănătate.

    Oradea,

    Aplica fara CV
    Oradea,