Specialist GPS/ Precision Land Management - Timisoara

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile AgroConcept active.

Vezi toate job-urile Specialist GPS/ Precision Land Management - Timisoara active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Agricultura active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: AgroConcept
Domeniu:
  • Agricultura
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 26.03.2018

    AgroConcept este unicul importator si distribuitor autorizat pe piata din Romania al New Holland Agriculture si unic distribuitor pentru brandurile Kverneland si Casella.

    Cerinte

    Ne-ar placea sa te cunoastem daca ai:
    • studii superioare, Facultatea de Electronica/Electrotehnica poate fi un avantaj,
    • abilitati de negociere si comunicare,
    • focusat spre rezolvarea rapida a problemelor,
    • cunostinte tehnice, buna intelegere a functionarii echipamamentelor electronice,
    • cunostinte peste medie de operare PC,
    • cunosterea unei limbi straine, preferabil engleza,
    • experienta in domeniu agricol sau domenii conexe poate constitui un avantaj,
    • Permis de conducere categoria B.

    Responsabilitati

    Atribuții principale:
    • asigura vanzarea, montarea si calibrarea sistemelor GPS,
    • asigura punerea in functiune a Sistemelor GPS,
    • asigura interventia tehnica in timpul optim asupra echipamentelor in scopul remedierii acestora respectand normele tehnice,,
    • intocmeste rapoarte de vanzări si le prezintă superiorului ierarhic
    • urmăreste evolutia vanzărilor, identifică si propune superiorului ierarhic măsuri de corectie/optimizare,
    • elaborează si sustine programe interne de informare pentru produsele alocate,
    • oferă asistentă de specialitate pentru identificarea solutiilor optime de vanzare,
    • asigură permanenta in stoc a produselor alocate.

    Alte informatii

    Beneficii:
    • posibilitate de dezvoltare profesională,
    • lucru intr-o echipa tânară, energica si focusata pe atingerea obiectivelor,
    • oportunitati de training atat in tara, cat si in strainatate,
    • telefon, laptop, masina de serviciu,
    • bonuri de masa,
    • comision conform politicii companiei,
    • asigurare de sănătate.

    Timisoara,

    Timisoara,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (99)