INGINER METROLOG 3D (INDUSTRIA AUTOMOBILE)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile SEGULA TECHNOLOGIES ROMANIA active.

Vezi toate job-urile INGINER METROLOG 3D (INDUSTRIA AUTOMOBILE) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Controlul calitatii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: SEGULA TECHNOLOGIES ROMANIA
Domeniu:
  • Controlul calitatii
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Pitesti
  • Titu
  • Actualizat la: 04.04.2018

    Grupul Segula Technologies este un partener european de prim plan pentru servicii de proiectare cu inalta valoare adaugata: inginerie tehnologica, informatica, consulting, externalizare. Paleta larga de meserii si expertize a Segula Technologies se adreseaza principalelor sectoare economice: automobile, aeronautic, naval, energetic, telecomunicatii, banci, asigurari.

    Cerinte

    • Absolventi/ Masteranzi ai facultatilor cu specializari tehnice
    • Cunostinte/Experienta in ceea ce priveste masuratorile cu unelte precum subler, micrometre, pasametre etc sunt necesare
    • Cunostintele de desen tehnic
    • Experienta in metrologie 3D
    • Cunostintele de limba engleza sau limba franceza

    Responsabilitati

    Integrat in cadrul birourilor noastre, veti participa la urmatoarele activitati:
    - Realizarea de masuratori 2D si 3D pentru piese prototip motor
    - Respectarea calităţii mijloacelor de metrologie

    Post full-time.
    Se ofera formare profesionala.
    Activitatea se desfasoara in Titu.

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Pachet salarial motivant
    - Asigurare medicala
    - Posibilitate de dezvoltare profesionala
    - Posibilitatea de formare profesionala in cadrul unei companii internationale
    - Mediu de lucru international
    - Posibilitatea de a lucra intr-o industrie in plina dezvoltare, alaturi de o echipa de profesionisti