Agent RELATII CLIENTI

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Humangest Group active.

Vezi toate job-urile Agent RELATII CLIENTI active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Relatii Publice active pe Hipo.ro

Angajator: Humangest Group
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Relatii Publice
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Bacau
  • Actualizat la: 06.02.2018

    Humangest Romania este parte a grupului SGB Humangest Holding, grup cu capital integral italian, specializat in consultanta in domeniul resurselor umane. Obiectivul nostru este sa oferim partenerilor, candidatii potriviti nevoilor lor, precum si idei inovatoare pentru problemele ce pot aparea in domeniul resurselor umane. Humangest Group iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca, atat in cadrul echipei noastre, cat si in cadrul companiilor client.

    Cerinte

    - Abilități de comunicare telefonică;
    - Orientare către client;
    - Dorința de a învăța și de a evolua profesional.

    Responsabilitati

    - Customer Support: preluarea apelurilor clientilor si furnizarea informatiilor necesare - în limba română;
    - Identificarea nevoilor clienților și asigurarea suportului telefonic

    Alte informatii

    Program de lucru: L-S – 09:00 – 20:00
    Training 2 saptamani de classroom – program 09:00 – 17:00
    Dupa perioada de training, se poate opta pentru part-time (4h, 6h).

    Bacau,

    Bacau,

    Bacau,