Operator Telemarketing - Partener Bancpost (Ramnicu Valcea)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Valoris Center active.

Vezi toate job-urile Operator Telemarketing - Partener Bancpost (Ramnicu Valcea) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Educatie - Training active pe Hipo.ro

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Banci
  • Educatie - Training
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Ramnicu Valcea
  • Actualizat la: 03.04.2018

    Activam de mai bine de 10 ani in domeniul serviciilor de Business Process Outsourcing, avand 2 sedii in Bucuresti si Valcea.
    Gestionam proiecte in 7 limbi de circulatie internationala pentru companii de top ce activeaza in diferite industrii (pharma, retail, telecomunicatii, banking, IT, auto, etc.)

    Cerinte

    Te incurajam sa aplici daca:

    -vrei un job stabil si interactiv, alaturi de o echipa tanara si vesela;
    -iti place sa ajuti si sa interactionezi cu clientii, oferindu-le solutii potrivite nevoilor lor;
    -ai bune abilitati de comunicare si claritate in exprimare;
    -esti o persoana serioasa, tenace si atitudinea pozitiva te insoteste pretutindeni.

    Ce vei face?

    -Vei mentine legatura cu clientii unei companii de renume din domeniul bancar;
    -Vei interactiona telefonic si vei customiza oferte adaptate la nevoile clientilor existenti in baza de date;
    -Vei participa la proiecte variate si dinamice in cadrul carora cunostintele si abilitatile tale pot fi perfectionate.

    Responsabilitati

    Ce iti oferim?

    -Salariu fix + tichete de masa + bonusuri lunare de performanta;
    -Posibilitatea organizarii programului de lucru in intervale orare flexibile;
    -Training de specialitate pe produse si procese de vanzare;
    -Ocazia de a dobandi experienta in domeniul financiar-bancar;
    -Oportunitati de promovare in cadrul companiei. In functie de rezultate, poti fi tu urmatorul nostru Team Leader;
    -Apartenenta la un brand recunoscut pentru calitate si seriozitate;
    -Atmosfera prietenoasa, echipa ambitioasa si pozitiva;
    -Mediu de lucru modern si colectiv tanar.