Specialist Logistica

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile TRK Professional active.

Vezi toate job-urile Specialist Logistica active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Transporturi active pe Hipo.ro

Angajator: TRK Professional
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Transporturi
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 07.03.2018

    Noi suntem Trenkwalder, unul dintre cei mai puternici jucători ai pieței de HR din Europa Centrală și de Est. Atât obiectivele noastre, cât și acțiunile, vorbesc despre oameni, povești de succes și o piață a forței de muncă mai bună.

    Sediul nostru din București:

    Calea Griviței nr. 82-98, Sector 1, București, Cod Poștal 010705

    Cerinte

    • Absolvent studii superioare
    • Minim 3 ani experienta pe un post similar
    • Cunostinte de Limba Engleza la nivel avansat
    • Cunoasterea pietei de transport rutier intern si international
    Operare PC - Microsoft Office; SAP- constituie avantaj
    Lucru in echipa, bun negociator, putere de convingere, perseverenta, atitudine proactiva

    Responsabilitati

    • Organizarea transporturilor rutiere, de la preluarea comenzii de la client, negocierea pretului cu transportatorul, urmarirea derularii transportului pana la destinatie
    • Introducerea cererilor de achizitie in sistemul informatic
    • Inregistrarea facturilor de la furnizori
    • Transmiterea comenzilor si monitorizarea stocurilor
    • Lansarea și urmarirea comenzilor pana la receptie;
    • Actualizarea bazei de date cu furnizori;
    • Pastreaza legatura cu transportatorii si clientii

    Alte informatii

    • Pachet salarial atractiv
    • Oportunitate de cariera

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (43)