Educator

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile WEDOHR active.

Vezi toate job-urile Educator active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Educatie - Training active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Fundatii - Voluntariat - ONG active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Angajator: WEDOHR
Domeniu:
  • Educatie - Training
  • Fundatii - Voluntariat - ONG
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 20.12.2018

    WeDoHR team, with more than 15 years of experience in the field of Human Resources, provides complete, professional and dedicated services to the specific needs of our clients in the field of human resources management.
    The role of WEDOHR as a provider of recruitment services for our clients is to enable partners to focus on business development and take on the role of identifying and attracting the most suitable candidates for partner organisations.

    Cerinte

    Sa cunosti limba engleza la nivel mediu, conversațional (B1-B2)
    Experienta in domeniu nu este obligatorie, insa poate reprezenta un real avantaj;
    Absolvent al Facultății de Știinte ale Educației/ Pedagogia Învățământului Primar și Preșcolar/ Psihologie/ Facultatea de Litere.

    Responsabilitati

    Planificarea si implementarea proiectelor si activitatilor instructive-educative;
    Monitorizarea permanenta si evaluarea performantelor copiilor;
    Pregatirea materialului didactic necesar pentru activitati
    Stabilirea unei relatii adult - copil bazate pe respect, empatie si colaborare;
    Construirea si mentinerea mediului de invatare ordonat si atractiv pentru copiii, impreună cu echipa din care face parte;
    Sprijinirea copiilor în vederea parcurgerii cu succes a programului zilnic;
    Planificarea și organizarea activitaților extrașcolare (serbări, evenimente, întâlniri cu părinții);

    Gradinita particulara cu sediul in sector 2, strada Popa Soare.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,