Jurist

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Tester Grup active.

Vezi toate job-urile Jurist active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Juridic active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Relatii Publice active pe Hipo.ro

Angajator: Tester Grup
Domeniu:
  • Juridic
  • Relatii Publice
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 23.02.2018
    Scurta descriere a companiei

    Ce căutăm:
    • oameni motivați, ambițioși și entuziaști, cu talent de comunicare și persuasiune, pasionați de domeniul auto și cu reale aptitudini de relaționare cu clienții.

    Ce oferim:
    • o experiență consistentă de învățare și de muncă, alături de profesioniști, într-o companie dinamică și ambițioasă, într-un mediu de lucru modern și prietenos.
    • suntem pasionați de domeniul auto și extrem de pricepuți în ceea ce facem, adică suntem echipa perfectă în care să îți testezi puterile;
    • pentru că ai nevoie deopotrivă de oportunități și provocări, grupul nostru îți oferă întreg contextul și suportul pentru dezvoltare personală și profesională.

    Cerinte

    - Confdențialitate și integritate morală;
    - Excelentă cunoaștere a limbii române, scris și vorbit;
    - Predispoziţie la învăţare continuă;
    - Capacitate de a lucra independent si de a gestiona diverse proiecte;
    - Meticulos, ordonat, orientat spre detali, management efcient al timpului;
    - Capacitate de analiză si sinteză;
    - Cunoștințe PC: Microsoft Office, internet, softuri legislative;
    - Bună cunoaștere a limbii engleze, scris și vorbit;
    - Experiența în domeniu constituie avantaj.

    Responsabilitati

    - Pregătirea demersurilor către autorităţi și instituţii în vederea obţinerii de avize și autorizații;
    - Menţinerea relaţiei cu autoritațile în procesul de avizare, autorizare, reautorizare;
    - Menținerea bazei de date cu autorizațiile organizației;
    - Elaborarea de documente, elaborarea de politici sau procese, cercetare juridică și alte activități juridice.

    Oferim mediu de lucru dinamic și plăcut, integrarea într-o echipă serioasă și profesionistă, posibilități de avansare și dezvoltare personală.

    Așteptăm aplicarea dumneavoastră pentru a putea programa o ulterioară discuție.

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Iasi,

    Iasi,