Secretara

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile EUROPRIM GROUP active.

Vezi toate job-urile Secretara active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: EUROPRIM GROUP
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 04.03.2018

    Reprezentat teritorial in Bucuresti, Otopeni, Brasov, Constanta, Craiova, Timisoara, Cluj si Iasi, Grupul Europrim pune la dispozitia clientilor sai soluții integrate si complete de logistică, precum şi o gamă completă de servicii de transport rutier internaţional si domestic, transport aerian și maritim.
    Suntem o echipa de profesionisti, veseli si pasionati, iar succesul l-am obtinut muncind intr-un mediu de lucru prietenos, motivant si inovator. Te incurajam sa aplici, pentru a ne cunoaste si pentru a avea o sansa sa participi la povestea noastra de succes, construind o cariera durabila.

    Cerinte

    Candidatul ideal

    - Are experienta in lucrul cu oamenii
    - Este o persoana organizata, atenta la detalii
    - Este o persoana dinamica, vesela, prietenoasa, deschisa la nou si adaptabila
    - Ii place sa lucreze in echipa
    - Are capacitatea de a lucra cu termene limita
    - Este dornic sa se dezvolte personal si profesional
    - Cunoaste limba engleza (scris si vorbit) la nivel mediu
    - Are bune cunostinte de MS Office si Outlook

    Responsabilitati

    Atributii:

    - ofera suport echipei de lucru (preluare apeluri, organizarea intalnirilor si a agendei de lucru, receptionare mesaje)
    - asigura corespondenta cu partenerii companiei (receptioneaza, inregistreaza, claseaza, distribuie, trimite corespondenta firmei)
    - centralizeaza si arhiveaza conform procedurii documentele companiei
    - actualizeaza baze de date (parteneri / clienti)
    - mentine legatura cu partenerii si clientii companiei
    - deruleaza activitati de contabilitate primara

    - dezvoltarea carierei personale intr-o companie solida aflata intr-o continua crestere
    - salariul in conformitate cu nivelul de responsabilitate si decizie presupuse de job
    - asigurare medicala

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (76)