Vanzator

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Scandia Food active.

Vezi toate job-urile Vanzator active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Scandia Food
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Sibiu
  • Actualizat la: 03.03.2018
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Responsabilitati

    1.Asigura gestionarea operatiunilor de casa, se ocupa cu incasarea de numerar, tichete, carti de credit,
    2.Respecta timpii de servire catre clienti, sugereaza produse, promotii
    3.Are obligatia sa predea gestiunea conform totalului citit de casa fiscala la sfarsitul turei.
    4.Asigura si pastreaza curatenia pe tot parcursul zilei in zona de servire si zonele complementare si pastreaza curatenia zilnica a utilajelor aferente postului.
    5.Va raspunde de aspectul si calitatea produsului finit vandut clientilor si va coopera cu ceilalti membri ai echipei in asigurarea continuitatii acesteia.

    Alte informatii

    Beneficii:
    Salariu fix
    Tichete de masa
    Spor de weekend
    Plata dubla pentru ore suplimentare
    Decont pentru transportul de seara.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (55)