Specialist metode si instrumente

Angajator: Grup Renault Romania
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Titu
  • Actualizat la: 25.02.2018
    Scurta descriere a companiei

    Grup Renault Romania

    Pasiunea este motorul Grupului Renault. Din pasiune pentru masini si pentru oameni avem astazi in Romania o gama completa de activitati prin care ii oferim fiecarui client vehiculul potrivit. Sa te alaturi Grupului Renault Romania inseamna sa iti poti pune amprenta in oricare dintre etapele de dezvoltare ale unui vehicul: design, proiectare, testare, fabricaţie, logistică, vânzare, post vânzare şi finanţare. Sa faci parte din echipa noastra inseamna sa participi la crearea vehiculului viitorului.

    Cerinte

    - Studii superioare, competente tehnice;
    - Cunostinte bune de lucru in MS Office;
    - Competente lingvistice : Engleza si Franceza nivel mediu;
    - Competente de comunicare, lucru in echipa.

    Responsabilitati

    - Actualizeaza si redacteaza documente;
    - Planifica si realizeaza audituri;
    - Coordoneaza planul de actiune de la audituri si planul de actiune pentru ameliorarea calitatii;
    - Participa la supravegherea planului de progres;
    - Pune la zi tablourile de bord pentru indicatorii de calitate din cadrul serviciului.

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Acces la noile tehnologii Renault, in cel mai mare centru de cercetare din estul Europei;
    - Acces la formari : dezvoltare personala, competente cerute de post.