Merchandiser FRUFRU

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile WeDOHR active.

Vezi toate job-urile Merchandiser FRUFRU active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: WeDOHR
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Marketing
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 16.04.2018

    Echipa WeDoHR, cu o experiența de peste 10 ani in domeniul Resurselor Umane oferă servicii complete, profesionale si dedicate nevoilor specifice ale clienților in sfera managementului resurselor umane.
    Rolul WEDOHR, ca furnizor de servicii de recrutare pentru clientii nostri, este acela de a permite companiilor sa se concentreze pe dezvoltarea afacerilor, iar WEDOHR sa ii ajute sa gaseasca cei mai potriviti candidati pentru organizatiile lor.

    Cerinte

    Candidatul ideal este o persoana:

    - comunicativa, dinamica si pozitiva;
    - cu focus pe rezultatea si abilitati de previzionare;
    - care are aptitudini organizatorice;
    - care manifesta un grad ridicat de implicare, independenta si autonomie in luarea deciziilor.
    -rezistenta la stres, meticulozitate, creativitate si originalitate;
    -cu disponibilitate la efort si invatare:
    -curioasa, receptiva la nou, dinamica si entuziasta.

    Responsabilitati

    • asigură prezenţa produselor la raft,
    • promoveaza produsele fără a face concurenţă neloială
    • participă la inventarierea articolelor sale
    • verifica preţurile şi remedieaza neconcordanţele
    • coordoneaza organizarea diverselor activităţi promoţionale
    • informeaza consumatorii cu privire la beneficiile folosirii produselor