Inginer Debutant Instalații Sanitare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ALTIMATE active.

Vezi toate job-urile Inginer Debutant Instalații Sanitare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Arhitectura - Design - Proiectare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: ALTIMATE
Domeniu:
  • Arhitectura - Design - Proiectare
  • Constructii
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 01.03.2018

    ALTIMATE is an IT integrator, part of UTI Grup, providing companies with access and control over their main development tool: business information. The detailed understanding of resources and an efficient management of processes within the company give clients a view of the whole picture and opens their way towards new business opportunities

    Cerinte

    Candidatul ideal:

    - Studii superioare tehnice de specialitate: Facultatea de Instalații, Energetică sau Electrotehnică;
    - Cunoașterea generală a instalațiilor pentru clădiri civile sau industriale reprezintă avantaj;
    - Aptitudini generale de utilizare a softurilor specifice: Autocad, softuri de calcul, MS Office;
    - Limba engleza - nivel mediu;
    - Cunoștinte tehnice generale, cunoșterea legislației specifice reprezintă avantaj;

    - Gandire logică și sistemică; aspirație pentru invațare și evoluție profesionala.

    Responsabilitati

    Descrierea jobului:

    - Răspunde de executarea la timp și calitativ a lucrărilor de instalații sanitare incredințate;
    - Urmărește activitatea de execuție din șantier conform proiectului de realizat;
    - Analizează proiectul și oferă soluții tehnice pentru îmbunatațirea acestuia;
    - Intocmește necesarul de materiale pentru aprovizionare.