Specialist Vânzări

Angajator: Cheerup
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 20.02.2018

    Cheerup este o companie in domeniul serviciilor de divertisment. In cei patru ani de la lansare compania am reusit sa dezvoltam cu succes brandul Cheerup. Acum Cheerup este prezent in Cluj-Napoca si Bucuresti urmand planul de extindere in mai multe orase din Romania. Suntem dependenti de fericire si vrem s-o impartasim cu cei care ne inconjoara: clienti, parteneri si colegi.

    Cerinte

    Candidatul ideal
    - Să ai experienţă de minimum 1 an în vânzări
    - Să ai focus maxim pe obiective
    - Să locuieşti în Bucureşti
    - Sa ai abilități de comunicare și persuasiune
    - Să ştii să lucrezi cu termene limită, targete de activitate şi obiective precise
    - Să ai o atitudine proactivă, simțul umorului și capacitatea de a te adapta rapid unui mediu nou de muncă
    - Să vrei să lucrezi în domeniul de organizare a evenimentelor

    Responsabilitati

    - Să te familiarizezi cu produsele companiei și modalitatea în care le poți face cunoscute pe piaţă
    - Să lucrezi cu echipa de marketing şi operaţiuni în a crea şi implementa strategii de dezvoltare a business-ului
    - Să fii curios de cum ai putea inova strategiile de a aborda clienţi şi pieţe noi pentru a dezvolta portofoliul companiei
    - Să te bucuri de oportunităţile de a cunoaşte medii şi oameni noi cu care ai putea încheia parteneriate de business pentru produsele şi serviciile companiei
    - Sa iţi planifici vizite la clienţii şi partenerii noştrii, pentru a te asigura că avem şi păstrăm o relaţie de business reuşit

    Alte informatii

    Beneficii
    - Contract de muncă full-time
    - Laptop, Telefon
    - Salariu fix
    - Comision lunar in functie de performanta
    - Traininguri de vânzari pentru dezvoltarea performantelor