Specialist Vânzări

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Cheerup active.

Vezi toate job-urile Specialist Vânzări active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Cheerup
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 24.04.2018

    ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 5 stelute pentru echipa Cheerup! Sunteti cei mai tari, energici si fun oameni care ne-au ajutat cu crearea atmosferei la nunta noastra! Multumiiiiim din toata inima ❤️ ~ Catalina Dobre

    Scopul nostru este sa contribuim la succesul si fericirea clientilor prin produse si servicii de calitate oferind solutii de top si cei mai buni oameni din domeniu.

    Suntem o echipa puternica, formata din oameni responsabili, proactivi si perseverenti.

    Apreciem serviciile de calitate si, prin urmare, toate activitatile noastre sunt in concordanta cu cele mai bune practici. Incercam mereu sa fim mai buni, sa ne autodepasim, atunci cand avem de dus la bun sfarsit un proiect. Sa livrezi fericire nu e lucru simplu, dar atunci cand il faci cum trebuie, satisfactiile nu se mai masoara in bani, ci in sentimente. Banii sunt consecinta fireasca a lucrurilor facute din pasiune si cu profesionalism.

    De aceea am creat un serviciu care sa le ofere celor din jur o stare de bine. Daca noi ne simtim bine, daca facem tot ce depinde de noi si mai mult decat atat, atunci si cei care interactioneaza cu noi vor simti aceasta stare de bine.

    Tratam clientii asa cum vrem sa fim tratati fiecare dintre noi, astfel incat atat ei, cat si invitatii lor sa-si aminteasca cu drag de experienta traita alaturi de noi.

    Noi suntem Cheerup!

    Cerinte

    Candidatul ideal
    - Să ai experienţă de minimum 1 an în vânzări
    - Să ai focus maxim pe obiective
    - Să locuieşti în Bucureşti
    - Sa ai abilități de comunicare și persuasiune
    - Să ştii să lucrezi cu termene limită, targete de activitate şi obiective precise
    - Să ai o atitudine proactivă, simțul umorului și capacitatea de a te adapta rapid unui mediu nou de muncă
    - Să vrei să lucrezi în domeniul de organizare a evenimentelor

    Responsabilitati

    - Să te familiarizezi cu produsele companiei și modalitatea în care le poți face cunoscute pe piaţă
    - Să lucrezi cu echipa de marketing şi operaţiuni în a crea şi implementa strategii de dezvoltare a business-ului
    - Să fii curios de cum ai putea inova strategiile de a aborda clienţi şi pieţe noi pentru a dezvolta portofoliul companiei
    - Să te bucuri de oportunităţile de a cunoaşte medii şi oameni noi cu care ai putea încheia parteneriate de business pentru produsele şi serviciile companiei
    - Sa iţi planifici vizite la clienţii şi partenerii noştrii, pentru a te asigura că avem şi păstrăm o relaţie de business reuşit

    Alte informatii

    Beneficii
    - Contract de muncă full-time
    - Laptop, Telefon
    - Salariu fix
    - Comision lunar in functie de performanta
    - Traininguri de vânzari pentru dezvoltarea performantelor

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    5000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Branesti, Afumati,

    BUCURESTI, Fetesti, Slobozia,

    Vezi job-uri similare (40)