Coordonator transport junior

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile AMS Human Resources active.

Vezi toate job-urile Coordonator transport junior active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Transporturi active pe Hipo.ro

Angajator: AMS Human Resources
Domeniu:
  • Transporturi
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 16.03.2018

    AMS Human Resources dezvolta de peste 10 ani proiecte de recrutare pentru numeroase companii prezente pe piata din Romania.

    Cerinte

    Cerinte:
    - Absolvent studii superioare;
    - Foarte bune abilitati de comunicare, planificare, organizare, lucru in echipa;
    - Cunoasterea limbii Engleze la nivel avansat;
    - Cunostiinte Microsoft Office / Excel;
    - Rezistenta la stres si situatii care necesita decizii imediate;
    - Confidentialitate, loialitate
    - Candidatul trebuie sa fie activ, hotarat, dinamic, energic si rezistent la stres

    Responsabilitati

    - Organizarea, coordonarea si conducerea activitatii de transport
    - Transmiterea zilnica catre beneficiarii de transport a situatiei curente a camioanelor impreuna cu programul de lucru al soferilor
    - Transmiterea de instructiuni soferilor
    - Optimizarea rutelor si transmiterea catre soferi a celor mai bune trasee

    Alte informatii

    Beneficii:
    - pachet salarial atractiv si oportunitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul unei echipe tinere si dinamice
    - training

    Remote

    Timisoara,

    2000 - 2700 EUR NET / luna
    Strainatate, Timisoara, Job national

    Vezi job-uri similare (7)