Inginer Electronist Automatist

Angajator: AMS Human Resources
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Oradea
  • Actualizat la: 18.02.2018

    AMS Human Resources dezvolta de peste 10 ani proiecte de recrutare pentru numeroase companii prezente pe piata din Romania.

    Cerinte

    CERINTE:

    - abilitatea de a lucra in E-PLAN, STEP 7 si/sau C/C++, TIA Portal;

    - cunoasterea limbii engleze;

    - studii superioare cu profil electronica/automatizari/electrotehnica;

    - cunostinte de electrica si electronica;

    - cunostinte in domeniul PLC-urilor;

    - cunostinte in programare C/C++ sau alte limbaje de programare la nivel inalt;

    Responsabilitati

    RESPONSABILITATI:

    - proiectare schema electrica in E-PLAN;

    - realizare de liste de comert pe baza proiectului;

    - realizarea de software in STEP 7 si/sau C/C++, TIA Portal;

    - punerea in functiune a echipamentelor la client;

    - pe baza unui proces de productie se realizeaza un concept de realizare electrica/software a unui echipament;

    Alte informatii

    BENEFICII:

    - pachet salarial atractiv cu posibilitati de crestere in functie de experienta si cunostinte;

    Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la numarul de telefon 0772239431 sau ne puteti trimite CV-ul dumneavoastra la adresa teodora@ams-hr.ro.