Operator introducere si validare date

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Humangest Group active.

Vezi toate job-urile Operator introducere si validare date active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Humangest Group
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 25.02.2018

    Humangest Romania este parte a grupului SGB Humangest Holding, grup cu capital integral italian, specializat in consultanta in domeniul resurselor umane. Obiectivul nostru este sa oferim partenerilor, candidatii potriviti nevoilor lor, precum si idei inovatoare pentru problemele ce pot aparea in domeniul resurselor umane. Humangest Group iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca, atat in cadrul echipei noastre, cat si in cadrul companiilor client.

    Cerinte

    Agentie de turism cu capital italian este in cautare de un nou coleg in departamentul de contabilitate.

    - Studii medii absolvite cu diploma;
    - Experienta anterioara pe o pozitie simiara - constituie un avantaj;
    - Cunostinte de operare pe calculator (MS Office);
    - Cunostinte de limba italiana la un nivel mediu - constituie un avantaj;
    - Atentie la detalii.

    Responsabilitati

    - Verficarea facturilor;
    - Introducerea acestora in sistem;
    - Reconcilierea la sfarsit de luna contabila;
    - Verficarea platilor.

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Salariu de baza motivant + tichete de masa;
    - Decont de transport;
    - Contract pe o perioada nedeterminata;
    - Asigurare medicala;
    - Prime pentru diverse evenimente in cadrul firmei.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Ploiesti,

    Aplica fara CV
    3500 - 4000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (124)