Internship Finance Asisstant

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Cheerup active.

Vezi toate job-urile Internship Finance Asisstant active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Internship active pe Hipo.ro

Angajator: Cheerup
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Internship
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 19.04.2018

    Cheerup este o companie in domeniul serviciilor de divertisment. In cei patru ani de la lansare compania am reusit sa dezvoltam cu succes brandul Cheerup. Acum Cheerup este prezent in Cluj-Napoca si Bucuresti urmand planul de extindere in mai multe orase din Romania. Suntem dependenti de fericire si vrem s-o impartasim cu cei care ne inconjoara: clienti, parteneri si colegi.

    Cerinte

    - Sa cunosti bazele contabilitatii
    - Sa fii organizat si atent la detalii
    - Sa locuiesti in Cluj-Napoca
    - Sa vrei sa lucrezi in domeniul financiar
    - O facultate in curs in domeniul financiar/contabilitate reprezinta un avantaj

    Responsabilitati

    - Sa pregatesti rapoarte financiare saptamanale si lunare
    - Sa colectezi documentele contabile si sa le aranjezi pentru a fi intregistrate in contabilitate
    - Sa duci evidenta veniturilor si a cheltuielilor
    - Sa preiei si sa verifici seturile de documente din departamentul comercial, sa înregistrezi deconturile pentru cheltuieli;
    - Sa efectuezi inventarierea furnizorilor si clienţilor pe baza extraselor de cont
    - Sa indosariezi documentele cu care lucreazi si sa supervizezi arhivarea lor.

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Program flexibil (2h/zi) cu posibilitate de angajare ulterioara
    - Training si coaching din partea colegilor
    - Durata programului de internship 4 luni