Asistent vanzari

Angajator: WeDOHR
Domeniu:
  • Altele
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 23.02.2018

    Echipa WeDoHR, cu o experiența de peste 10 ani in domeniul Resurselor Umane oferă servicii complete, profesionale si dedicate nevoilor specifice ale clienților in sfera managementului resurselor umane.
    Rolul WEDOHR, ca furnizor de servicii de recrutare pentru clientii nostri, este acela de a permite companiilor sa se concentreze pe dezvoltarea afacerilor, iar WEDOHR sa ii ajute sa gaseasca cei mai potriviti candidati pentru organizatiile lor.

    Cerinte

    • Atitudine pozitiva
    • Motivat de lucrul in echipa, dar si singur
    • Ambitios, cu spirit organizatoric
    • Dispus sa lucreze in ture
    • Absolvent de liceu, de preferat cu profil economic

    Responsabilitati

    •Vei prelua comenzile, ocupandu-te de sarcinile administrative;
    •Vei gestiona stocul de produse si vei fi direct responsabil de fluxul acestora;
    •Vei oferi suport clientilor la unul din cele doua sedii: Ion Mihalache sau Dorobanti.

    Noi platim salariile la timp, declarate integral, orele suplimentare, bonusuri consiste de Craciun si Paste si avem multa intelegere pentru tot felul de situatii.
    Nu se tipa, nu vorbim urat, promovam si respectam un mediu politicos si orientat spre rezultat, lasam loc pentru initiativa, chiar o cautam si o incurajam, nu lucram peste program, avem 2 zile libere consecutive in mod real, pauze cand se doreste etc.