Instalari sisteme TrackGPS

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile AROBS Group active.

Vezi toate job-urile Instalari sisteme TrackGPS active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: AROBS Group
Domeniu:
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 25.01.2018

    AROBS Transilvania Software is an IT company with Romanian capital, founded in 1998 in Cluj-Napoca. AROBS provides IT solutions and ready-to-use systems with over 24 years of experience developing software solutions for some of the most challenging and powerful industries: Automotive, Aerospace, Maritime, Travel Technology, Enterprise Solutions, Life Sciences, Biomedical, IoT, and FinTech.

    Cerinte

    - Studii medii tehnice;
    - Experienta in montarea dispozitivelor similare alarmelor auto/radio auto;
    - Cunostinte foarte bune de electrica si electronica auto;
    - Cunostinte in utilizarea aplicatiilor PC si mobile, un plus este cunoasterea aplicatiilor de diagnoza auto;
    - Un plus reprezinta cunoasterea protocoalelor auto CAN/FMS;
    - Abilitati de relationare cu clientii;
    - Disponibilitate la deplasari in afara orasului (peste 50% din timp);
    - Disponibilitate la program prelungit;

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

    - Instalarea/verificarea dispozitivelor de monitorizare GPS/consum pe vehiculele beneficiarilor firmei, in urma comenzilor primite;
    - Relationare directa cu clientii (firme care detin flota auto);
    - Orientare spre nevoile clientului;
    - Grad ridicat de responsabilitate a propriilor actiuni;
    - Interactiune frecventa cu departamentele de vanzari, livrari si suport tehnic

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Pachet salarial motivant corelat cu performanta
    - Oportunitate de dezvoltare a carierei intr-o companie in expansiune

    Asteptam cu interes CV-ul tau. Daca experienta ta se potriveste cu cerintele noastre vei fi contactat de un recrutor.

    Hybrid

    Aplica fara CV
    Iasi,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (19)