Recruiter

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile TRK Professional active.

Vezi toate job-urile Recruiter active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Angajator: TRK Professional
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 19.05.2018

    We are a consultative partner for our clients and candidates, delivering customized solutions for both sides. Our company offers support in recruiting white collars for local and cross-border projects. Recruiting experts of TRK Professional understand the specific needs of our clients and are building strong relationships to candidates from various professions and fields.

    Cerinte

    - Studii superioare finalizate - domeniul resurselor umane constituie avantaj;
    - Experienta de minim 2 ani in recrutarea si selectia de personal;
    - Experienta in proiecte de recrutare internationala constituie avantaj;
    - Cunostinte de Limba Engleza la nivel avansat
    - Permis conducere: categ. B
    - Disponibilitate pentru deplasari

    Responsabilitati

    - Organizeaza procesele de recrutare conform cerintelor clientilor internationali, identificand metodele si canalele cele mai potrivite de desfasurare a fiecarui proiect in parte
    - Sustine interviurile cu candidatii identificati si intocmeste rapoarte de evaluare;
    - Gestioneaza si se asigura de prezenta documentelor obligatorii la dosarele candidatilor;.
    - Mentine legatura cu clientii si candidatii pe toata durata desfasurarii proiectelor

    Alte informatii

    Beneficii:

    Oferta financiara atractiva
    Program flexibil