Recruiter

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile TRK Professional active.

Vezi toate job-urile Recruiter active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Angajator: TRK Professional
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 19.05.2018

    Noi suntem Trenkwalder, unul dintre cei mai puternici jucători ai pieței de HR din Europa Centrală și de Est. Atât obiectivele noastre, cât și acțiunile, vorbesc despre oameni, povești de succes și o piață a forței de muncă mai bună.

    Sediul nostru din București:

    Calea Griviței nr. 82-98, Sector 1, București, Cod Poștal 010705

    Cerinte

    - Studii superioare finalizate - domeniul resurselor umane constituie avantaj;
    - Experienta de minim 2 ani in recrutarea si selectia de personal;
    - Experienta in proiecte de recrutare internationala constituie avantaj;
    - Cunostinte de Limba Engleza la nivel avansat
    - Permis conducere: categ. B
    - Disponibilitate pentru deplasari

    Responsabilitati

    - Organizeaza procesele de recrutare conform cerintelor clientilor internationali, identificand metodele si canalele cele mai potrivite de desfasurare a fiecarui proiect in parte
    - Sustine interviurile cu candidatii identificati si intocmeste rapoarte de evaluare;
    - Gestioneaza si se asigura de prezenta documentelor obligatorii la dosarele candidatilor;.
    - Mentine legatura cu clientii si candidatii pe toata durata desfasurarii proiectelor

    Alte informatii

    Beneficii:

    Oferta financiara atractiva
    Program flexibil

    Aplica fara CV
    Iasi,