Pilot ambalaje

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Vauban active.

Vezi toate job-urile Pilot ambalaje active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Transporturi active pe Hipo.ro

Angajator: Vauban
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Transporturi
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 06.03.2018

    Vauban is a great independent Romanian Group with more than 10 years of sustainable and healthy growth. We do focus on innovation, learning, entrepreneurship and capacity to find new solutions. The company figures are +360 consultants, +100 clients, having locations in Romania and France.
    Our teams daily deliver Technology Services as consultancy (missions at clients’ premises), and also from our delivery center (integration & application development in digital and BI, Software as a Service management, Production, security and infrastructure).
    Vauban is also the Romanian partner with Top premium software editors, leader in data governance and security, being responsible to integrate the solutions and to ensure local support.

    Cerinte

    Abilitate de comunicare si de dezvoltare proactive a relatiei remote cu clientul
    • MS Office
    • Disponibilitate de a invata tooluri IT noi
    • Cunoasterea proceselor lantului de aprovizionare
    • Abilitati analitice
    • Persoana organizata, capabila si prioritizeze
    • Abordare proactive, orientate catre client
    Educatie: Studii superioare
    Limbi straine: Bune abilitati de comunicare in limba Engleza; Franceza reprezinta un avantaj

    Responsabilitati

    • Organizează livrările zilnice de ambalaje returnabile de la fabrica la furnizorii de piese.
    • Planifică capacitatea camionului.
    • Monitoare, coordonează și rectifică eventuale erori în fluxul de ambalare.
    • Urmareste direct gestionarea ambalajelor între toate părțile implicate (fabrici, furnizori și parteneri internaționali)

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Conditii de salarizare atractive
    • Perioada nedeterminata a contractului
    • Plan de cariera (profesional, academic si financiar)
    • Asigurare medicala
    • Formari oficiale si certificari
    • Formare de limba engleza si franceza
    • Formare pentru produse financiare
    • Tichete de masa
    • Evaluare profesionala anuala
    • Beneficii financiare pe baza parteneriatelor
    • Mediu de lucru profesionist si prietenos
    • Infrastructura profesionista
    • Lucru intr-o echipa multiculturala