Agent Relatii Client - Back office

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GABTEO HR active.

Vezi toate job-urile Agent Relatii Client - Back office active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: GABTEO HR
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 18.02.2018

    GABTEO HR – Companie de Consultanta, Executive Search, Head-Hunting si Recrutare de Personal.

    Cerinte

     Studii medii / superioare;
     Minimum 6 luni pe un rol de back office;
     Cunoasterea limbii franceze la nivel avansat;
     Foarte bune abilitați de comunicare si orientare catre client;
     Capacitate de convingere si bune abilitați de organizare;
     Atenție concentrata si distributiva;
     Rezistența la stres si capacitatea de a lucra in echipa;
     Orientare spre rezultate;
     Bune cunostinte Ms. Office, in special Ms. Excel.

    Responsabilitati

    Agentul Relatii Clienti - nivel 2:

     Verifica, analizeaza şi solutioneaza reclamatile clientilor referitoare la calculul consumurilor de caldura si transmite in scris clientului detaliile corespunzatoare
     Informeaza in scris clientii cu privire la aspectele generale legate de calculul consumului de caldura
     Utilizeaza aplicatiile specifice in vederea consultarii si analizarii calculului consumurilor clientilor
     Aplica legislatia franceza in domeniul contorizarii caldurii
     Actualizeaza baza de date prin introducerea in programul specializat de calcul a datelor inscrise in fisele de montaj si documentele anexate acestora;
     Integreaza si valideaza citirile in sistemul specializat de calcul;
     Introduce costurile in sistemul specializat de calcul;
     Calculeaza coeficientii radiatoarelor şi ii integreaza in sistemul de calcul;
     Aplica logica de calcul si efectueaza calculele pentru determinarea consumurilor individuale;
     Arhiveaza documentele necesare calculului.

    Alte informatii

    Beneficii:

     Contract individual de munca perioada nedeterminata;
     Pachet salarial atractiv;
     Tichete de masa;
     Abonament medical la o clinica privata;
     Mediu de lucru tanar si dinamic;
     Perspective de dezvoltare profesionala.

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (278)