JUNIOR TELESALES

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Coface Romania active.

Vezi toate job-urile JUNIOR TELESALES active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Coface Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 15.02.2018

    Over 70 years of experience and the most finely meshed international network have made Coface a reference in credit insurance, risk management, and the global economy.

    With the ambition to become the agile, global trade credit insurance partner in the industry, Coface’s 4,100 experts work to the beat of the world economy, supporting 50,000 clients in building successful, growing and dynamic businesses across 200 countries.

    The Group’s services and solutions protect and help companies take credit decisions to improve their ability to sell on both their domestic and export markets.

    OUR FOUR PRIORITIES:

    - Attract talented people
    - Train experts
    - Provide visibility to our staff
    - Recognise and reward performance

    Cerinte

     Abilități de comunicare și persuasiune;
     Orientare spre client;
     Putere de convingere, tenacitate;
     Capacitate de analiză și sinteză;
     Capacitate de a se integra rapid în echipă;
     Seriozitate și dorință de afirmare;
     Persoană dinamică și optimistă;
     Student de studii superioare;
     Cunoștinte de limba engleză;
     Cunoștinte de Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint);
     Program part-time sau full-time.

    Responsabilitati

     Promovarea și vânzarea prin telefon a serviciilor companiei;
     Creșterea vânzărilor pe produsul alocat;
     Contactarea potențialilor clienți;
     Crearea și dezvoltarea portofoliului de clienți și a bazei de date existente;
     Derularea activității conform politicii companiei.

    Alte informatii

     Pachet salarial și bonus în funcție de rezultate;
     Oportunitatea de a lucra într-o echipă profesionistă, tânără, dinamică;

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Remote

    Vezi job-uri similare (13)