Broker Imobiliar

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ANG Holding active.

Vezi toate job-urile Broker Imobiliar active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Imobiliare - Real Estate active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: ANG Holding
Domeniu:
  • Imobiliare - Real Estate
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 23.04.2019
    Scurta descriere a companiei

    Te asteptam in echipa noastra!

    Cerinte

    Ce cautam?
    Cautam persoane cu bune abilitati in comunicare,responsabile si punctuale. Experienta pe piata imobiliara reprezinta un avantaj dar nu este un criteriu de selectie. Te invitam la cel mai antrenant proces de recrutare. Ia cu tine puterea de convingere si spiritul de echipa!

    Responsabilitati

    Prospectarea pietei imobiliare;
    Contactarea clientilor, oferirea de consultanta imobiliara acestora; introducerea lor in baza de date;
    Asistarea si urmarirea procesului de vanzare pana la finalizare.

    Alte informatii

    Ce oferim?
    Oferim comision progresiv
    Posibilitatea avansarii in companie
    Instruire permanenta in tehnici de vanzare si negociere,
    Sansa de a te face remarcat deoarece, la noi, initiativa si implicarea sunt valorizate, iar performanta este recunoscuta si apreciata corespunzator.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (9)