Receptionist

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Receptionist active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 14.02.2018
    Remote work: On-site
    Cerinte

    Bune abilitati de comunicare si gestionarea simultana a mai multor activitati;
    Experienta in gestionarea sarcinilor administrative este un plus;
    Persoana bine organizata, proactiva, obisnuita cu zonele de tranzit;

    Responsabilitati

    Intampinarea vizitatorilor la receptie si directionarea lor catre departamentele corespunzatoare;
    Mentinerea securitatii companiei prin urmarirea procedurilor de siguranta (emiterea cardurilor pentru vizitatori, completarea jurnalului de monitorizare acces);
    Efectuarea altor sarcini administrative, cum ar fi sortarea si distribuirea corespondentei si manipularea coletelor si pachetelor de diferite dimensiuni;
    Efectuarea altor sarcini, in functie de necesitati;

    Program de luni pana vineri, de la 09:00 la 18:00,weekendurile nu se lucreaza;
    Nu se lucreaza ore suplimentare;
    Biroul este situat in zona centrala, cu acces la multiple mijloace de transport;
    Salariu: 1500 RON net + bonuri de masa.

    Aplica fara CV
    5000 - 5500 RON NET / luna
    BUCURESTI,