Coordonator echipa vanzari directe Craiova

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Orange Romania Communications active.

Vezi toate job-urile Coordonator echipa vanzari directe Craiova active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Management - Consultanta active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Orange Romania Communications
Domeniu:
  • Management - Consultanta
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Craiova
  • Actualizat la: 19.04.2018

    Orange Romania Communications este o companie parte a grupului Orange și o subsidiara Orange Romania din data de 30 septembrie 2021.
    Compania ofera atat asistenta, cat și servicii convergente de voce fix-mobil, internet in banda larga și televiziune pentru cei aproximativ 5 milioane de clienti ai sai. De asemenea, gestioneaza infrastructura de retea ce cuprinde pana la 90.000 de km de fibra optica și conecteaza in jur de 3 milioane de gospodarii.

    Cerinte

     Capacitatea de coordonare, motivare si instruire a consultantilor de vanzari.
     Inteligenta nativa peste medie.
     Constiinciozitate, rigoare, control si abilitati de organizare.
     Capacitate de a lucra in conditii de stres.
     Bune cunostinte de operare PC (Office: Excel, Word, PPT).
     Permis de conducere categoria B (fără incidente).

    Responsabilitati

     Coordoneaza echipa de vanzari directe.
     Contribuie la procesul de recrutare si selectie a consultantilor de vanzari.
     Analizeaza activitatea echipei( statistici si performanta) si face recomandari pentru eficientizarea activitatii.
     Analizeaza si identifica probleme, contribuie si ofera suport pentru atingerea obiectivelor lunare.
     Creaza, mentine si creste portofoluli de clienti si valoarea abonamentelor contractate.

    Alte informatii

    Beneficii:
     Salariu fix (sistem de bonusare format din comision din vanzari+bonus de performanta).
     Laptop, tableta, telefon.
     Masina.
     Program de formare profesionala.
     Posibiliatati de avansare in cariera in cadrul unei companii multinationale.

    Craiova,

    Aplica fara CV
    Craiova,

    Aplica fara CV
    Craiova, Timisoara,

    Vezi job-uri similare (13)