Asistent administrativ

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile TRK Professional active.

Vezi toate job-urile Asistent administrativ active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: TRK Professional
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 15.02.2018

    Noi suntem Trenkwalder, unul dintre cei mai puternici jucători ai pieței de HR din Europa Centrală și de Est. Atât obiectivele noastre, cât și acțiunile, vorbesc despre oameni, povești de succes și o piață a forței de muncă mai bună.

    Sediul nostru din București:

    Calea Griviței nr. 82-98, Sector 1, București, Cod Poștal 010705

    Cerinte

    - experienta in activitatea de secretariat reprezinta un avantaj
    - cunostinte limba engleza - nivel avansat - criteriu eliminatoriu
    - studii medii/ superioare
    - cunostinte MS Office
    - persoana bine organizata, serioasa, responsabila, atenta la detalii, cu personalitate puternica

    Responsabilitati

    - Desfasurarea activitatilor de secretariat si receptie: intampinarea colaboratorilor si asigurarea serviciilor de protocol
    - Gestiunea apelurilor telefonice
    - Gestionarea corespondentei companiei: primire, expediere, arhivare si completarea registrului de intrari iesiri documente din societate
    - Efectueaza comenzi consumabile de birou si mentine legatura cu furnizorii si curierii
    - Efectueaza comenzi bilete de avion/ rezervari cazare si se ocupa de organizarea delegatiilor salariatilor
    - Ocazional poate tine evidenta documentelor si intocmi deconturi

    Alte informatii

    • Pachet salarial motivant
    • Posibilitate de dezvoltare profesională in cadrul unei companii multinationale
    • Programul de lucru: 9- 18

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (27)