Specialist Irigatii

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile IPSO Agricultura active.

Vezi toate job-urile Specialist Irigatii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Agricultura active pe Hipo.ro

Angajator: IPSO Agricultura
Domeniu:
  • Agricultura
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Craiova
  • Actualizat la: 13.02.2018
    Scurta descriere a companiei

    Numărul 1 pe piața de mașini și utilaje agricole

    IPSO Agricultură, parte a grupului francez Monnoyeur, unul dintre cei mai mari distribuitori de utilaje agricole la nivel internaţional, este lider pe piaţa de utilaje agricole din România. Cu o experienţă de peste 20 de ani pe piaţa agricolă, compania oferă soluţii integrate producătorilor agricoli din România, piese de schimb, service în câmp şi pregătirea operatorilor.

    Cerinte

    CERINŢE
     Studii superioare într-unul din domeniile: îmbunătăţiri funciare, agricultură, horticultură, inginerie economică în agricultură sau ingineria mediului
     Experienţă în domeniul sistemelor de irigaţii – constituie avantaj
     Limba engleză la nivel mediu obligatoriu/ Limba franceză - constituie avantaj
     Cunoştinţe bune de operare calculator: Excel, Word, PowerPoint, Autocad constituie avantaj
     Permis de conducere categoria B

    Responsabilitati

    RESPONSABILITĂŢI

     Întocmeşte oferte comerciale, negociază cu clienţii şi le prezintă acestora documentaţia necesară; oferă suport şi asistentă pentru buna funcţionare a sistemelor de irigaţii
     Realizează proiectarea/ design-ul sistemelor de irigaţii şi participă la implementarea acestora în teren
     Defineşte împreuna cu superiorul ierarhic strategia de promovare a sistemelor de irigaţii destinate domeniului agricol şi asigură procesul de vânzare al acestora
     Propune acţiuni de promovare a produselor (demonstraţii, evenimente, târguri, publicitate)
     Urmăreşte periodic modul de funcţionare al sistemelor implementate la client
     Realizează rapoarte de activitate

    Alte informatii

    PROFIL CANDIDAT
     Profil tehnic şi comercial
     Abilităţi de comunicare şi orientare către client
     Abilităţi de negociere