Economist Salarizare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile FILDAS CATENA GROUP active.

Vezi toate job-urile Economist Salarizare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Angajator: FILDAS CATENA GROUP
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 15.01.2018
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    - Studii superioare economice finalizate.
    - Foarte bune cunostinte de operare PC (Word, Excel, Baze de date).
    - Cunostinte foarte bune de legislatia muncii si a procedurilor de calcul salarial.
    - Cunostinte administrare aplicatie Charisma- constituie un avantaj.
    - Minim 2 ani experienta pe o pozitie similara.
    - Responsabilitate, capacitate de analiza si sinteza.
    - Implicare si initiativa, abilitatea de a lucra cu termene limita.

    Responsabilitati

    -Asigura desfasurarea activitatilor specifice de salarizare (intocmire state de plata, declaratii lunare, adeverinte, concedii medicale).
    - Intocmeste lunar statele de plata, actualizand in aplicatia software toate modificarile referitoare la concedii de odihna si concedii medicale, prime si bonusuri, deruland astfel procesul de salarizare.
    - Pregateste lunar declaratiile salariale si transmite centralizarea acestora pentru depunere.
    -Intocmeste lucrarile statistice impuse de lege si asigura transmiterea acestora in termenele legale catre institutiile abilitate.
    -Ofera suport continuu in activitatile administrative HR.

    CATENA se mandreste cu statutul de cel mai apreciat brand de farmacii din Romania. Compania noastra si-a propus sa fie un reper fundamental in lumea medicala romaneasca, in ceea ce priveste calitatea si profesionalismul serviciilor oferite. Echipa Catena a integrat imaginea brandului in viata de zi cu zi a romanilor, punand accentul pe definirea conceptului de viata sanatoasa si armonioasa.

    Daca iti doresti sa faci parte dintr-un colectiv unit si profesionist, sa beneficiezi de un mediu de lucru dinamic si pozitiv, de o pregatire profesionala continua, asteptam aplicatia ta.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre FILDAS CATENA GROUP. Consultati Politica de procesare a datelor personale a FILDAS CATENA GROUP >>

    BUCURESTI,

    Hybrid

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (9)