Agent Preanaliza - Departament Creditare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Mellon Romania active.

Vezi toate job-urile Agent Preanaliza - Departament Creditare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Asigurari - Intermedieri financiare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Internet - eCommerce active pe Hipo.ro

Angajator: Mellon Romania
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Banci
  • Internet - eCommerce
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 23.12.2019

    Mellon Romania, a subsidiary of Mellon Technologies and member of Mellon Group of Companies, was founded in 2001 in Bucharest. Our offering consists of specialized technological solutions and value added services, to serve the increasing needs of financial institutions and organizations with strong consumer transactions business, such as Retail Banks, Public Utilities, Telecommunications Providers and large Private Companies.

    Cerinte

    • Studii medii liceale;
    • Cunoasterea pachetului MS Office (Wors, Excel, PowerPoint)
    • Experienta in domeniul financiar reprezinta avantaj;
    • Spirit de echipa,
    • Persoana atenta la detalii si responsabila;

    Responsabilitati

    • Analiza cererii de credit conform procedurii interne in urma interogarii clientilor in Biroul de Credit;
    • Contactarea clientilor pentru verificarea informatiilor furnizate existente in aplicatie; corectarea informatiilor eronate intalnite sau raportarea lor catre supervizorul direct;
    • Obtinerea de informatii corecte si complete despre angajatorul si venitul clientului;
    • Contactarea persoanelor de contact in vederea obtinerii acordului acestora;
    • Administreaza baza de date cu clientii alocati;
    • Semnaleaza supervizorului direct orice neregula sesizata

    Alte informatii

    • Training-uri de formare;
    • Salariu atractiv format din partea fixa+ tichete de masa
    • Mediu de lucru placut.
    • Locatie: Aviatorilor
    • Program: Luni-Vineri