Reprezentant Vanzari

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ManpowerGroup Romania active.

Vezi toate job-urile Reprezentant Vanzari active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: ManpowerGroup Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 08.02.2018

    De peste 70 de ani, ManpowerGroup reprezinta puntea de legatura intre milioane de persoane si piata muncii, prin brandurile sale Manpower, Experis, ManpowerGroup Solutions si Right Management. Compania este prezenta pe piata din Romania din 2003, iar in acesti ani peste 400 de clienti si zeci de mii de candidati au avut incredere in noi pentru a le oferi flexibilitatea, agilitatea, talentele, competentele si oportunitatile de care au nevoie. Indiferent daca va aflati la inceput de drum, sau sunteti profesionisti experimentati, brandurile ManpowerGroup va pot oferi oportunitatile potrivite de a va dezvolta, a dobandi noi abilitati si competente, a fi expusi la proiecte pline de provocari si a creste profesional.

    Cerinte

    Manpower recruteaza pentru una dintre companiile lider din Europa de prestări servicii în domeniul articolelor textile, cu peste 165 de ani de experiență în industria textilă. Clientul nostru oferă o gamă largă de servicii în domeniul textilelor, de la îmbrăcăminte de lucru, echipamente de protecție, carpete, articole textile pentru hoteluri şi restaurante, până la carpete şi prosoape industriale.

    Candidatul ideal:

    • Studii medii/ postilceale;
    • Minim 1 an experienta pe un post similar;
    • Cunoasterea pietei
    • Tehnici de vanzare si negociere;
    • Cunoasterea a unei limbi straine de circulatie international – nivel mediu;
    • Capacitate de decizie, perceptiv, flexibil, tenace, spirit de observare, diplomat;
    • Capacitate de analiza si sinteza;
    • Abilitati de comunicare;
    • Cunostinte operare PC;
    • Carnet de conducere categoria B

    Responsabilitati

    • Raspunde direct de realizarea planului de vanzari;
    • Contribuie la dezvoltarea retelei de clienti prin activitati de prezentare, ofertare, vizite la sediul clientului potential;
    • Intocmeste ofertele, le propune spre aprobare si le transmite clientilor potentiali;
    • Negociaza preturi, termene şi condiţii de plată, condiţii de livrare, în conformitate cu politicile comerciale ale organizatiei;
    • Promoveaza imaginea firmei si a produselor sale;
    • Urmareste actiunile competitorilor

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (67)