Consilier magazin imbracaminte

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile We do hr active.

Vezi toate job-urile Consilier magazin imbracaminte active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Fundatii - Voluntariat - ONG active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Imobiliare - Real Estate active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: We do hr
Domeniu:
  • Fundatii - Voluntariat - ONG
  • Imobiliare - Real Estate
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 15.01.2018

    Echipa WeDoHR, cu o experiența de peste 10 ani in domeniul Resurselor Umane oferă servicii complete, profesionale si dedicate nevoilor specifice ale clienților in sfera managementului resurselor umane.

    Cerinte

    -foarte bune abilitati de comunicare si relationare cu clientii;
    - capacitate de negociere si convingere, cu orientare catre nevoile clientului;
    - Experienta in vanzari cu rochiile de mireasa constituie un avantaj;

    Responsabilitati

    -Postul presupune consilierea viitoarelor mirese in alegerea rochiei de mireasa si a accesoriilor.
    - Vanzarea si promovarea produselor / prezentarea colectiilor de rochii;
    - Efectuarea probelor ;
    - Incasare vanzari, operare casa de marcat / POS,
    - Intretinerea si amenajarea salonului (asigurarea ordinii interioare a magazinului/a spatiilor de expunere,).

    Alte informatii

    -Salariu fix
    -Comision din vanzari