Operatori

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile dalli group active.

Vezi toate job-urile Operatori active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: dalli group
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 02.04.2018
    Remote work: On-site

    Responsabilități:

    • operează, supervizează și alimentează echipamentele automatizate de ambalare
    • asigură un ultim punct de control de calitate a produsului finit ambalat
    • paletizează și înfoliază cu ajutorul echipamentelor semiautomatizate

    Cerințe:

    • bune abilități de lucru în echipă
    • disponibilitate de a lucra în schimburi

    Beneficii:

    • salariu atractiv + bonuri de masă
    • altele: plan medical, plan sportiv, plan stomatologic, premii, etc.

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (4)