Analist Laborator - Domeniul Alimentar

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Professional active.

Vezi toate job-urile Analist Laborator - Domeniul Alimentar active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Professional
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 04.02.2018

    Professional represents for over 25 years, the most performing Romanian approach of complete human resources services on the market.

    We define our approach and evolution through key-words like professionalism, dedication, promptitude, flexibility and ethics. We take pride of a reputation that obliges and challenges us to discover and develop new methods, designed to respond to our clients need.

    Cerinte

    Cerinte:

    - Studii superioare tehnice (profil alimentar - avantaj);
    - Disponibilitate de lucru in 3 schimburi;
    - Cunostinte generale in industria alimentara;
    - Experienta pe o pozitie similara - reprezinta avantaj;
    - Cunostinte de Limba Engleza, Microsoft Office;
    - Autonomie in luarea deciziilor;
    - Fire deschisa, comunicativa;
    - Determinarea de a invata repede.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

    - Preleveaza probe de materii prime, materiale si produs finit si efectueaza analizele fizico-chimice si organoleptice specifice fiecarui produs in parte, conform planului de control si metodelor de lucru;
    - Efectueaza analiza microbiologica a probelor din proces, a materiilor prime, produselor finite si a probelor de sanitatie si mediu conform planului de prelevare si control;
    - Intocmeste trasabilitatea produsului finit - identifica lotul de masa alba,tancul de fructe/aroma folosite;
    - In functie de tipul de analiza efectuat inregistreaza rezultatele obtinute in formularele corespunzatoare si le interpreteaza din punct de vedere conformitate;
    - Repartizeaza probele pentru incubare si analizeaza probele preincubate.
    - Analizeaza solutiile de la statia de igienizare.

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Salariu competitiv;
    - Sporuri de noapte;
    - Posibilitate de dezvoltare in cadrul unei companii de renume.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Professional. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Professional >>

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (32)