Responsabil magazin

Angajator: We do hr
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Productie
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.01.2018

    Echipa WeDoHR, cu o experiența de peste 10 ani in domeniul Resurselor Umane oferă servicii complete, profesionale si dedicate nevoilor specifice ale clienților in sfera managementului resurselor umane.

    Cerinte

    Experienta in domeniu, studii medii;
    Seriozitate;
    Cunostinte operare pc;
    Capacitate de învăţare;
    Flexibilitate;
    Experienţă în lucrul cu numerarul.

    Responsabilitati

    - Aranjarea produselor si asigurarea disponibilitatii lor la raft;
    - Cunoasterea produselor si oferirea de informatii clientilor;
    - Incasarea contravalorii produselor prin modalitatile de plata agreate de companie;
    - Gestionarea numerarului şi a documentelor de la casa de marcat;
    - Asigurarea unei imagini placute a magazinului.

    Alte informatii

    -Salariu atractiv, 1500 lei net;
    -Bonuri de masa in valoare de 300 lei;
    -Programul este in ture de Luni - Vineri, Marti - Sambata, Miercuri - Duminica, 07:00 - 15:00 sau 13:00 - 21:00. Programul se stabileste de comun acord, cu cel putin 1 saptamana inainte;
    -Posibilitati de dezvoltare profesionala,mediu de lucru placut.